ProStudio A-Viac.eu English
o nas kontakty

 Začiatky firmy ProStudio siahajú k roku 1999, od kedy sa firma zaoberala výrobou reklám, spotov a grafických animácií.  Pri tvorbe sme využívali najmodernejšiu technológiu dostupných zariadení a zúčasťňovali sme sa rôznych školení a výstav. V našom obore sme sa stretávali s obrovským problémom s nedostupnosťnou moderných zariadení v oblasti AV zariadení a príslušenstva. Vzhľadom na uvedený fakt sa postupne firma preorientovala na dodávateľa audio - vizuálnych zariadení a príslušenstva.  Využívame naše praktické znalosti z tejto oblasti. Orientujeme sa už dlhé roky v tejte sfére a sledujeme vývoj a trend. Stali sme sa distribútormi renomovaných značiek a výrobcov:

Airpul, AEE, ANWELL, Beillen, Brightcast, Cineroid, DJI, E-Image, Formatt Hitech, Konvision, Lightstar, QLT, RUIGE, DARE cases, Grand Tech, Boxx, Cooke, IQ ie, Paralinx a ...

V ponuke máme široký výber statívov, monitorov, led svietidiel, prepravných kufrov, široký výber profi elektroniky, drony a plánujeme stále viac rozširovať ponúkané portfolio.   

NAŠE SLUŽBY:
Komplexnosť služieb
Svojim zákazníkom ponúkame flexibilitu a dodatelnosť
Disponujeme vynikajúcimi kontaktami s výrobcami a dodávateľmi
Individuálny prístup
Odbornosť a profesionalita
Zaujímavé ceny
Široký výber kvalitnych produktov s pomerom cenova/vykon.